Лого BMW

BMW X4 M (F98) 2021

BMW X4 M (F98) 2021 / Фото #0
X4 M Competition (3.0i )
510 л.с.
M Steptronic
4x4
еще модификации ...

BMW X4 M (БМВ X4 M) – купеподібний кросовер класу «К2». Рестайлінг третьої генерації моделі. Автомобіль був представлений у 2021 році.

Як і полягає зарядженій версії «М», кросовер відрізняється від цивільного варіанту більш мускулистую зовнішністю, а саме переднім бампером зі збільшеними воздуховодами, заднім дифузором, спортивним вихлопом і 21-дюймовими колесними дисками із різноширокими покришками. 

В інтер'єрі традицінйі М-версії атрибути: спортивне кермо з окремо винесими кнопками налаштувань «кастомних» режимів, спортивні сидіння, купа літер «М» і звісно ж червона кнопка запуску двигуна. 

До речі, про сам двигун. Ну, по-перше варто зазначити, що з оновленням, X4 M позбавили «стандартної» версії залишивши лише більш потужну модифікацію Competition. Її 3-літровий рядний двигун S58 видає ті ж самі дореформенні 510 к.с., але з моментом в 650 Нм (раніше цей показник був 600 Нм). В трансмісії - 8-ступеневий гідротрансформатор M Steptronic та повний привід M xDrive з пріоритетом на задню вісь. 

Також базовим оснащенням для X4 M є активний задній диф, спортивна M-підвіска з адаптивними амортизаторами, переналаштоване кермо із змінним передатним числом і просунута гальмівна система.

На розгін до першої «сотні» BMW X4 M витрачає 3,8 сек. Максимальна швидкість обмежена електронікою на позначці в 250 км/г. За доплату цей показник можна збільшити до 285 км/г.

Джерело: BMW-X4-M.InfoCar.ua

читать дальше

Конкуренты BMW X4 M (F98)